MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 14477015
nr 1447 7015
Stol
Thonet
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:06:52
300 kr
400 kr
500 kr